baner
poniedziałek, 17 czerwca 2024

Nasze oferty

Wynajem Mieszkanie Gdynia Grabówek

Ulica: Komandorska
Powierzchnia: 34 m2
Piętro: 0/4
Liczba pokoi: 1
Cena: 1.800

 

*** Gdynia Grabówek ul. Komandorska *** 1-pokojowe *** umeblowane *** wolne od zaraz ***

1-pokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 34m2 , na podwyższonym parterze w 4-ro piętrowym bloku. Kuchnia przestronna, oddzielna, umeblowana i wyposażona ( bez zmywarki ), w łazience wanna i pralka. 2 szafy. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe Dogodna lokalizacja pod względem komunikacyjnym i handlowo-usługowym - w pobliżu przystanki autobusowe, trolejbusowe, Kaufland ( ok 200m ), do przystanku SKM ok. 15 minut.
Umowa najmu na dłuższy czas ( minimum 1 rok ). Wynajem w trybie najmu okazjonalnego, co oznacza m.in. wskazanie przez najemcę innego mieszkania , w którym mógłby zamieszkać po zakończeniu umowy najmu oraz poddanie się rygorowi egzekucji u Notariusza.
OPŁATY: ok. 550 zł/m-c w sezonie grzewczym ( w sezonie niegrzewczym ok. 320 zł/m-c ) + en.elektryczna + gaz. KAUCJA dla właściciela w wysokości miesięcznego czynszu najmu . 
Dysponujemy kluczami do lokalu.
ZAPRASZAMY na prezentację!Informacje zamieszczone w opisie mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.