baner
poniedziałek, 17 czerwca 2024

O nas

Witamy na stronie internetowej biura "ASTRA NIERUCHOMOŚCI".

Firma "ASTRA NIERUCHOMOŚCI" działa na trójmiejskim rynku nieprzerwanie od 1992 roku zajmując się pośrednictwem w transakcjach kupna-sprzedaży i wynajmie nieruchomości, zapewniając przy tym kompleksową obsługę formalno-prawną przeprowadzanych transakcji, a w tym ich nadzór, weryfikację stanu prawnego a także pomoc w negocjacjach oraz prowadzenie czynności formalnych niezbędnych do zawarcia umów sprzedaży i umów najmu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dobrej znajomości rynku nieruchomości możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Licencja nr 118 nadana w 1999 roku przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, polisa ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej oraz szereg uzyskanych certyfikatów zawodowych, to podstawy w oparciu o które prowadzimy działalność. Jesteśmy też członkiem Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dla Klientów wszystko to stanowi podstawę bezpieczeństwa oraz profesjonalnej i fachowej obsługi.

Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości w Trójmieście, bankami udzielającymi kredytów na zakup nieruchomości, rzeczoznawcami i kancelariami notarialnymi

Jesteśmy uczestnikami internetowych serwisów i baz nieruchomości, co dla zgłaszających nieruchomość w naszym biurze oznacza to, iż ich oferta widoczna jest przez wielu potencjalnych klientów, a przy tym handlowe informacje o niej trafiają automatycznie do innych agencji.

Poszukujący nieruchomości uzyskują z kolei gwarancję, że przedstawiona im będzie większość dostępnych aktualnie ofert. W obu przypadkach ewidentną korzyścią dla Państwa będzie oszczędność czasu i zminimalizowanie ponoszonych kosztów.

Szanując prywatność Klientów nie publikujemy ich danych osobowych, a wszelkie przekazane nam informacje są chronione i wykorzystywane wyłącznie na potrzeby związane z realizacją usługi.

Zapraszamy też do zapoznania się z naszą nową stroną internetową www.dozamieszkania.com.pl

Życzymy zadowolenia ze współpracy

Zespół Astra Nieruchomości